SLUŽBY

Veríme, že kvalita ponúkaných služieb je kľúčom k spokojnosti našich zákazníkov. Neváhajte a prídte sa presvedčiť sami! 

Jazdenie na koni

Najkrajší pohľad na svet je z konského chrbta. Presvedčiť sa o tom môžete počas rekreačnej vychádzky na koni, ktoré u nás prevádzkujeme pod vedením skúseného inštruktora jazdectva. Vychádzky v kroku sú vhodné pre dospelých, ako aj pre deti od štyroch rokov. K vychádzke Vám bezplatne zapožičiame jazdeckú prilbu a chránič chrbtice. Vychádzka trvá najmenej pol hodinu, ktorá stojí 8€. Objednať sa je potrebné minimálne deň vopred na tel. č: 0915 319 736

prechadzky na koni kosice
Chata Hresna akcie a podujatia

Akcie a Podujatia

Chata Hrešná Vám popri svojej celoročnej prevádzke ponúka aj kultúrne akcie rôznych žánrov. V letných mesiacoch sú to prevažne hudobné koncerty pod holým nebom alebo menšie športové udalosti. Počas školského roka si u nás prídu na svoje aj Vaše ratolesti pri obľúbených tvorivých dielňach.

Občerstvenie

Chata ponúka počas pracovného týždňa klasické rýchloobčerstvenie s čapovaným pivkom Bernard doplneným o slivkové nealko a kofolu. Pod zub sú v ponuke okrem klasických pochutím aj sladkosti, toasty, párky a hranolky. Počas víkendov je polievka podľa aktuálnej ponuky. V letných mesiacoch si môžete pochutnať aj na grilovaných fajnotách z chatárskeho grilu.