SLUŽBY

Veríme, že kvalita ponúkaných služieb je kľúčom k spokojnosti našich zákazníkov. Neváhajte a prídte sa presvedčiť sami! 

Jazdenie na koni

Najkrajší pohľad na svet je z konského chrbta. Presvedčiť sa o tom môžete počas rekreačnej vychádzky na koni, ktoré u nás prevádzkujeme pod vedením skúseného inštruktora jazdectva. Vychádzky v kroku sú vhodné pre dospelých, ako aj pre deti od štyroch rokov. K vychádzke Vám bezplatne zapožičiame jazdeckú prilbu a chránič chrbtice. Vychádzka trvá najmenej pol hodinu, ktorá stojí 15€, hodinová vychádzka stojí 30€ . Jazdy na koňoch prebiehajú od začiatku mája do konca októbra. Objednať sa je potrebné minimálne deň vopred na tel. č: 0905 774 204.

prechadzky na koni kosice
Chata Hresna akcie a podujatia

Akcie a Podujatia

Chata Hrešná Vám popri svojej celoročnej prevádzke ponúka aj kultúrne akcie rôznych žánrov. V letných mesiacoch sú to prevažne hudobné koncerty pod holým nebom alebo menšie športové udalosti. Počas školského roka si u nás prídu na svoje aj Vaše ratolesti pri obľúbených tvorivých dielňach.

Občerstvenie

Chata Hrešná svojou ponukou nápojov a jedál osloví určite každého zákazníka. Ako vo všetkom, snažíme sa o čo najvyššiu kvalitu ponúkaných produktov. 

Z nápojov si na svoje prídu, či fanušikovia výborného čapovaného pivka Bernard, alebo čím viac známeho švestkového nealka. Medzi čapovanými nápojmi nechýba Kofola originál. Pestrosť nápojov dopĺňajú rôzne druhy džúsov. V letnej sezóne odporúčame ochutnať našu levanduľovo-uhorkovú limonádu, v zime Vás dokonale zahreje náš chatársky čajík, alebo výborná horúca čokoláda.

Ponuka jedál je sezónna, pričom spoľahnúť sa môžete na minimálne jeden druh polievky a štyri druhy moderného streetfoodu. Určite si u nás pochutia aj vegetariáni/ vegáni. Celoročne máme pre nich v ponuke minimálne jednu fajnotu. Taktiež sme mysleli aj na celiatikov, ktorí si v ponuke nájdu tiež svojho favorita.

Pri návšteve našej prevádzky sa môžete spoľahnúť, že okrem zážitku z pobytu v prírode od nás odídete aj s dobrým gurmánskym zažitkom.